Restaurace Mariánské Lázně

Občerstevní park Boheminium

Občerstvení - Park Boheminium

V areálu parku Boheminium je pro návštěvníky připravené rychlé občerstvení. Venkovní posezení pro více než 150 lidí se nachází v nejkrásnější části areálu hned vedle majestátního hradu Karlštejn. Bývá tradičním místem zastavení na prohlídkové trase a věčným cílem fotografů. Můžete si zakoupit balené potraviny, alkoholické i nealkoholické nápoje a další regionální výrobky. Všechny produkty jsou v běžných cenách, v poměru s cenami v Mariánských Lázních výrazně nižší. Otevírací doba je plně přizpůsobena návštěvníkům a kryje se s dobou otevření areálu parku Boheminium.

Hotel Krakonoš

Přímo naproti vstupu do parku Boheminium, je 50 m vzdálen Hotel Krakonoš, včetně hotelové kuchyně. Pro hosty je připravena prostorná restaurace se 110 místy, kterou lze navíc rozšířit o přilehlý salónek až na 170 míst. V létě je součástí restaurace i příjemná venkovní terasa (kapacita 40 míst) skýtající odpočinek a klid s originálním výhledem do sochařského pohádkového ráje. Hotelová kuchyně Vám nabízí výborná česká jídla, včetně různých specialit. Kromě klasických jídel jsme schopni zajistit redukční, diabetické, vegetariánské nebo bezlepkové diety. Dále podáváme alkoholické i nealkoholické nápoje nonstop. Nápojový lístek obsahuje mimo tradičního českého piva značky Budvar a širokého výběru moravských vín, také mnoho druhů nealkoholických nápojů včetně čajů a káv. Otevřeno je nonstop po celý rok. Více informací a nápojové a jídelní lístky ZDE.

Hotel Krakonoš

Restaurace Levada

Restaurace Levada

Restaurace Levada se nachází 100 m od vstupu do parku Boheminium, ihned u výlezu z lanovky. Pro hosty je k dispozici prostorná vnitřní restaurace se 40 místy. A k příjemnému venkovnímu posezení je určena krásná zahrádka přímo před restaurací. Idylku příjemného posezení doplňuje koňský ranč, který je součástí areálu Levady. V nabídce jsou polední menu a široký výběr pokrmů z jídelního lístku. Restaurace je určena pro náročnou i méně náročnou klientelu. Oběd s nápojem lze pořídit do 130 Kč v rámci poledního menu. Otevírací doba restaurace kopíruje otevírací dobu parku Boheminium. Více informací ZDE.

Comments are closed.