Praktické informace o miniaturparku

 • Vstupné a otevírací doba

  Aktuální ceny vstupného do parku. Potřebné informace o otevírací době. Využívejte naplno slev a akčních nabídek! Nabízíme výhody pro seniory, skupiny, ZTP nebo děti. Park Boheminium vstupné, otevírací doba a další informace.

 • Občerstvení v areálu

  V areálu parku se nachází grill a kavárna s 200 místy k sezení. Zdobí nás domácí kuchyně, která nabízí širokou nabídku obědů, od polévek po hlavní jídla, až po malé zákusky k svačině.

 • Kudy do parku – lanovkou, pěšky nebo autem

  Kudy do parku - lanovkou, pěšky nebo autem Většina návštěvníků k nám přichází z města. V tomto případě máte 3 možnosti – jít pěšky přibližně 2 km z kolonády, lanovkou nebo autobusem číslo 13. Pokud přijedete vlastním autem,…

 • Školní výlety a skupiny

  Díky krásnému prostředí a vzdělávacímu charakteru je park často vyhledáván školami na školní výlet, školkami a firmami. Každá skupina je u nás vítána a snažíme se vytvořit ideální podmínky pro bezchybný zážitek.

 • Firemní akce a teambuilding

  Udělejte radost svým zaměstnancům! Park Boheminium nabízí možnost zakoupení zvýhodněných vstupenek pro zaměstnance Vaší firmy. Po vzájemné domluvě pořádáme také firemní akce nebo teambuldingy.

 • Suvenýry, dárkové předměty

  Návštěvníkům parku je k dispozici řada dárkových předmětů, mapek, turistické známky a suvenýry. Všechny předměty si můžete zakoupit na pokladně. Pořiďte si věčnou vzpomínku z parku Boheminium a udělejte radost sobě nebo svým blízkým.

 • FAQ Park Boheminium

  Nejčastější dotazy návštěvníků zpracované do přehledných odpovědí. Snažíme se vám návštěvu našeho parku co nejvíce zpříjemnit a předem zodpovědět všechny případné nejasnosti a dotazy. Najděte odpovědi na své dotazy v sekci FAQ Park Boheminium.

 • Mariánské Lázně – průvodce

  To nejzajímavější z Mariánských Lázních a okolí. Přehledné a užitečné informace ke každé z památek.

mapa

Mapa parku zdarma ke stažení

Stáhněte si detailní mapu parku do mobilu, tabletu nebo PC...

Chcete si naplánovat trasu prohlídky předem? Žádný problém. Stáhněte si detailní mapu parku Boheminium a buďte připraveni na návštěvu.

Stáhnout

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...