Firemní akce a teambuilding

Udělejte radost svým zaměstnancům! Park Boheminium nabízí možnost zakoupení zvýhodněných vstupenek pro zaměstnance Vaší firmy. Po vzájemné domluvě pořádáme také firemní vzdělávací akce s pohoštěním nebo teambuldingy.

Zvyhodněné vstupné platí při objednávce 20 a více vstupenek. Vstupenky mají platnost dle dohody. Vstupenky nemusíte využít pouze při hromadné návštěvě, ale lze je využít i při návštěvě jednotlivců v různých termínech. Více o cenách a slevách na Park Boheminium vstupné.

Na základě domluvy lze platit několika způsoby. Nejběžnějším způsobem je převod na bankovní účet na základě námi vystavené faktury. Vstupenky můžeme zaslat také na dobírku nebo zaplatit hotově přímo na pokladně v parku.

Park Boheminium Mariánské Lázně je idální místo pro firemní akce nebo teambuilding, idylické prostředí areálu dokáže stmelit každý kolektiv.

Pro získání bližších informací nás prosím kontaktujte na emailu info@boheminium.cz, případně na telefonním čísle +420 720 029 009.

 

Comments are closed.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...