Občerstvení v parku Boheminium

Grill, kavárna a stánky po areálu...

V areálu parku Boheminium je pro návštěvníky připravené bistro/grill, kavárna a stánky s posezením rozmístěné po areálu.

Grill s krbem a posezením pro více než 75 lidí se nachází v nejkrásnější části areálu hned vedle majestátního hradu Karlštejn. Můžete si zde zakoupit naše pokrmy, alkoholické i nealkoholické nápoje a další regionální výrobky. Všechny produkty jsou v běžných cenách, v poměru s cenami v Mariánských Lázních výrazně nižší. Otevírací doba je plně přizpůsobena návštěvníkům a kryje se s dobou otevření areálu parku Boheminium.

Kavárna s romantickou terasou se nachází v těsné blízkosti dětského hřiště, což ocení především maminky. Nabízíme zde výbornou kávu Lavazza, nealkoholické nápoje a další cukrovinky a sladkosti pro děti. Terasa má kapacitu 40 míst. V případě nepříznivého počasí je možné využít krytou část kavárny s tepelným stojanem pro dalších 40 lidí. Otevírací doba je plně přizpůsobena návštěvníkům a kryje se s dobou otevření areálu.

Stánky se zmrzlinou, kávou, ledovou tříští nebo trdelníky se otevírají především v silných návštěvnckých dnech, aby doplnily kapacity. Posezení u stánků necháváme návštěvníkům k dispozici po celou dobu.

Comments are closed.