Občerstvení v parku Boheminium

Grill, kavárna a stánky po areálu...

V areálu parku Boheminium můžete poobědvat v občerstvení pod majestátním Karlštejnem nebo posedět na příjmené terase hned vedle dětského hřiště, u výborné kávy a zákusku.

Grill u Karlštejnu

Grill s krbem nabízí kryté i venkovní posezení pro více než 75 lidí a nachází se v nejkrásnější části areálu hned vedle majestátního hradu Karlštejn. Můžete si vybírat z bohatého sortimentu hotových jídel. Točíme sudového kozlíka a klasickou malinovku. Všechny produkty jsou v běžných cenách, v poměru s cenami v Mariánských Lázních nižší. Otevírací doba je plně přizpůsobena návštěvníkům a kryje se s dobou otevření areálu parku Boheminium.

Kavárna s terasou

Kavárna s romantickou terasou se nachází v těsné blízkosti dětského hřiště, což ocení především maminky. Nabízíme zde výbornou kávu Lavazza, nealkoholické nápoje a další cukrovinky a sladkosti pro děti. V horkých dnech můžete ochutnat naší točenou zmrzlinu a vybrat si z několika příchutí. Terasa má kapacitu 50 míst. V případě nepříznivého počasí je možné využít krytou část kavárny pro dalších 40 lidí. Otevírací doba je plně přizpůsobena návštěvníkům a také se kryje s dobou otevření areálu.

Dobrou chuť přeje tým GASTRA v parku Boheminium!

Comments are closed.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...