Suvenýry a dárkové předměty

Návštěvníkům parku je k dispozici řada dárkových předmětů, mapek, turistických rekvizit a suvenýrů. Všechny předměty si můžete zakoupit na pokladně. Pořiďte si věčnou vzpomínku z parku Boheminium a udělejte radost sobě nebo svým blízkým.

Turistické předměty

Na pokladně je k zakoupení turistická nálepka, odznaky a jsme také turistickým známkovým místem - turistické známky v prodeji!

Merchandising

V prodeji na pokladně jsou nejrůznější dárkové předměty určeny pro děti. Vaše ratolesti jistě potěší omalovánky, vystřihovánky, nálepky, pexeso s hrady a mnohé další. Další zajímavostí je prodej fiurek Karla IV., vyrobených speciálně k jeho 700 letému výročí. Nesmíme zapomenout ani na tiskoviny, které tvoří velkou část nabídky merchandisingu.

Cvrnkací kuličky a pytlíky

Velmi oblíbenou zábavou návštěvníků parku jsou netradiční kuličky neboli cvrnkaná. Máme připravená dvě hrací hřiště v dolní části parku a k tomu jsou samozřejmě potřeba hrací kuličky. Na pokladně je k dispozici řada barevných variací včetně desítek pytlíčků mnoha barevných kombinací a vzorů.

 

Comments are closed.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...