Hotel Krakonoš je nestátní zdravotní zařízení a současně je jediným oficiálně certifikovaným 3,5 hvězdičkovým hotelem v celých západních Čechách.

Hotel disponuje 86 pokoji s celkem 192 lůžky, restaurací, 2 salonky, lobby barem, který je otevřený 24 hodin denně. V létě velmi pěkná terasa a park před hotelem.

Široké škále léčebných procedur pomáhá vybavení hotelu - bazén s 30 °C teplou vodou a 31°C teplým vzduchem, solná jeskyně, infrasauna, suchá vodní masáž, rybičky Garra Rufa atd. K dispozici je také pedikúra, manikúra, kadeřnictví, kosmetika i permanentní make-up.

Vše je pod jednou střechou dosažitelné pohodlně výtahem.

Odborný personál - lékař, rehabilitační pracovník a zdravotní sestra, masérky,  maséři se starají o Vaše zdraví.

Sportovní vyžití - v těsné blízkosti hotelu zimní sjezdové i běžkařské tratě, kabinová lanovka, 2 výtahy, sněhová děla, ozvučení + osvětlení, upravené běžkařské stopy. V létě pak horské koloběžky na sjezdovce, lukostřelba. Golfové hřiště, značené cyklotrasy.

Kulturně-společenské vyžití a možnosti i pro rodiny s dětmi - Miniaturpark, dančí obora, 60 jezdeckých koní, rozhledna Hamelika atd. Hotel zajišťuje vstupenky na kulturní, společenské i sportovní akce, zájezdy atd.

Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...