Park Boheminium partner běhu SpaRun Mariánské Lázně

Jedním z partnerů červencového běžeckého závodu SpaRun v Mariánských Lázních je park Boheminium. Ten závodu věnoval 120 volných vstupů, které získá prvních 120 nejrychleji registrovaných účastníků.

Běžecký závod SpaRun se letos koná již po páté a to v sobotu 15. července ve Sportovním areálu Viktoria v Mariánských Lázních. Závod pořádá T.J. Sokol Mariánské Lázně ve spolupráci s AC Mariánské Lázně a městem Mariánské Lázně. Hlavní běžecká trať je dlouhá 6 400 metrů. Pro děti jsou připraveny dráhy délek 400 m, 1000 m a 1400 m. Trasa závodu je vedena po písčitých a asfaltových cestách po městě Mariánské Lázně. Pro vítěze závodu jsou připraveny hodnotné ceny, například víkendové pobyty v luxusních hotelech, vouchery na nákup sportovního zboží či sudy piva. Občerstvení pro závodníky i návštěvníky je zajištěno.

Oficiální stránky běhu SpaRun v Mariánských Láních.

Jak se přihlásit:

Registraci zájemci naleznou na internetových stránkách ZDE. Stačí vyplnit formulář s kontaktními údaji. Startovné je 100 Kč při platbě předem, na místě pak 150 Kč. Dětí se akce se vstupy do parku Boheminium netýká.

Comments are closed.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...