S kartou MARIÁNKA do parku Boheminium za polovic

Od 1. dubna 2017 můžete naplno využívat slev do parku Boheminium s kartou Mariánka. Čipová karta je určena pro obyvatele Mariánských Lázní a okolí. Při pouhém předložení karty při vstupu na pokladně, získává držitel slevu 50 % na libovolné vstupné z našeho ceníku.

„Již od našeho příchodu před začátkem loňské sezóny jsme přemýšleli, jakým způsobem zvýhodnit místní obyvatele. Ideálním řešením je nyní karta Mariánka. Chceme poznávat místní obyvatele a našim přáním je, aby začali park více navštěvovat. A trávili u nás více volného času.“, Tomáš Slifka, jednatel společnosti.

Celý areál parku prošel mnoha změnami. Hlavní atrakcí pro děti je rozšířené dětské hřiště a mnoho nových hraček. Maminky ocení zejména příjemné posezení, třeba u kávy a dortíku, ihned v sousedství hřiště. A další významnou novinkou je možnost nahlédnout do kuchyně parku Boheminium. Součástí venkovního posezení je i pohled do modelářské dílny. Můžete tak sledovat malířku nebo vývojáře přímo při práci.

Přijďte se podívat, třeba o jednom z dubnových víkendů, kdy máme připraveno spousty zábavy pro děti i dospělé.

Jak kartu použít:

Bezkontaktní čipovou kartu Mariánka stačí pouze předložit na pokladně. Získáte tak automaticky slevu 50% na jakoukoliv cenovou hladinu vstupenek z našeho ceníku. Karta je nepřenosná a vstupenky tak může objednávat pouze držitel karty. Slevy nelze kombinovat s dalšími slevami, co nabízíme. Momentálně s kartou nelze platit.

Karta Mariánka_3

Comments are closed.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...