15/07 Dětský pohádkový les

Máte rádi pohádky? Chcete si hrát a dobře se pobavit? Vstupte alespoň na jeden den do pohádky za televizní obrazovku.

Společnost Velká dobrodružství a Park Boheminium připravily na sobotu 15.7. od 13 do 17 hodin speciální Dětský pohádkový les. Na dvoukilometrové trase parkem na vás i vaše děti budou čekat pohádkové postavy z Krkonoš, panenka v sukýnce z máků, známí bratři nešikové v roláku, skřítkové z pařezové chaloupky, spolužáci z 3.B. a další oblíbené postavičky z pohádek. Děti budou u každého z nich muset plnit úkoly. Dokáží vylovit larvy z mraveniště a donést zrnka máku ke staré makovici? Pomůžou zatlouct popletům hřebík a najdou uplakané zlatovlasé víle penízky, které ztratila na louce? Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání. Trasa pohádkového lesa začíná u vchodu do parku a je součástí vstupného.

Více informací a možnost registrace najdete na stránkách pořádající společnosti Velká dobrodružství nebo na Facebooku Velká dobrodružství.

 

Comments are closed.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...