23/7 Strašidelné bytosti budou na děti číhat v Mariánských Lázních

Je tady léto a doba, kdy ze svých brlohů začínají vylézat ježibaby, loupežníci, čerti, za stromy se schovávají zakleté princezny a mezi komíny starých domů se vynořují duchové, strašidla a bílé paní.

Chcete se krásně bát a dobře pobavit?
Společnost Velká dobrodružství pro vás připravila na sobotu 23.7. od 13 – 17 hodin speciální Strašidelný pohádkový les v Parku Boheminium v Mariánských Lázních. Na kilometrové trase  na vás i vaše děti budou číhat nejrůznější strašidla z pohádkové říše. Děti budou u každého z nich muset plnit úkoly. Komu se podaří vysvobodit z hadího zakletí krásnou princeznu? A kdo pomůže pirátovi najít ztracený poklad? Kdo zachrání lesního skřítka Mecháčka a kdo nasytí Ptáka Noha?  Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání. Trasa pohádkového lesa  začíná u vstupu do Parku miniatur.

Strašidlo

Strašidlo

Vstupné je součástí obvyklého vstupného do parku.

Více informací a možnost registrace najdete na stránkách pořádající společnosti Velká dobrodružství - www.veldo.cz nebo na FB Velká dobrodružství.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plakát k akci

Strašidelný pohádkový les

Strašidelný pohádkový les

Comments are closed.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...