27/06 Křtiny v parku Boheminium

Slavnostní křtiny nového přírůstku, malého hříbátka Sofie, se uskuteční 27. června 2020 od 14 hodin. Hrdými kmotry malé Sofie budou Jan Gareth Musil a Jakub Gareth.

Zveme Vás na křest našeho malého štěstí, hříbátka Star of the Boheminium Acro farm, která se narodila dne 5. června 2020 a nosí honosné druhé jméno „Sofie“. Přijďte si s námi užít tento slavnostní den, kdy bude na pořadu dne především vzdání úcty a sdílení pocitu štěstí zázraku, který vykouzlí jen matka příroda.

Je nám velkou ctí, že se právě Honza s Kubou spojí s naším parkem a stanou se kmotry malé Sofinky. Jsou to lidé, kteří upozorňují na práva zvířat a především se snaží lidem připomínat, že každý živý tvor má svou duši a osobnost, která by měla být brána na zřetel.

Připravili jsme bohatý program, kdy budeme po celý den prezentovat všechny naše koníky. Představíme Vám nejmenší plemeno koní na světě – American Miniature Horse. Ale čeká na Vás také spousta další zábavy pro všechny generace.

Ahoj, jmenuji se Star of the Boheminium Acro farm. Ale kdo by si to pamatoval... Moje druhé jméno bude Sofie a oficiálně ho příjmu 27. června. Tak to přijďte oslavit se mnou.

Comments are closed.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...