30/04 Čarodějnice v parku Boheminium

Nevíte kam vyrazit na čarodky? Pak pro Vás máme skvělý tip. Připravili jsme bohatý odpolední program pro děti a večerní oheň pro dospělé. Nebudou chybět buřty, kytary, pivečko a samozřejmě také čarodějnice. Poprvé budou k vidění nasvícené modely, na cestě lemované loučemi. A navíc máme buřty zdarma pro všechny, kdo přijdou v čarodějnických maskách! Začínáme už ve 14 hodin.

Co na Vás čeká?

14:00 – 18:00 Čarodějnický dětský den

Spousta soutěží, akcí a aktivit pro děti i jejich rodiče. Připravili jsme speciální program, kdy zapojíme Vaše ratolesti do nejrůznějších aktivit. Všichni dostanou dárečky. V 18 hodin proběhne vyhodnocení masek. Ale nebojte, každá maska vyhrává.

17:00 – 21:00 Kytary u ohně v podání kluků z Jameson Rock Klubu

Hraní u ohně k poslechu i zpěvu. Nebereme to moc vážně, ale můžeme Vám slíbit srandu a parádní zážitek z hudby. Opečeme také buřty a vše to zapijeme výborným plzeňským pivečkem.

20:00 – 22:00 Večerní nasvícené modely

Poprvé v historii parku jsme se rozhodli nasvítit vybrané modely. A to ne ledajak! Cestu k několika miniaturám budou lemovat zapálené louče.

Comments are closed.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...