Dětské prázdninové pátky

Pátky patří celý srpen dětem! Na každé páteční odpoledne je připraven bohatý program pro děti i jejich rodiče.

Zažijte s animátory dětského klubu Coolonáda odpoledne plné her a srandy! Každý srpnový pátek v parku Boheminium. Můžete se těšit na spoustu indiánských aktivit, navlékání náhrdelníků, lovení bizona, hledání našeho hrocha Coolíka, který se na Vás a děti už teď těší!

Cílem akcí je oživit prázdninovou atmosféru a dát nejmenším návštěvníkům parku, malý dárek v podobě pohodově stráveného odpoledne. Program je v ceně běžného vstupného do areálu. Přijďte, užijeme si to! Více o jednotlivých akcích:

Velice rádi Vás také přivítají v dětském klubu Coolonáda kousek pod Zpívající fontánou, kde děti zažijí indiánská dobrodružství, luštění vzkazů, stopování divé zvěře a hrocha Coolíka, hledání pokladu, výroba teepee, indiánských čelenek, náhrdelníků a sukní! Coolonáda je tam pro Vás každý den dopoledne i odpoledne minimálně do konce prázdnin! Více informací i s aktuálním programem najdete na www.coolonada.cz.

Comments are closed.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...