Kapela Bád Boys v parku Boheminium

Hudební gejzír lázeňské pohody vytryskne v parku Boheminium v sobotu 14. října.

Zábava pro děti, relax pro dospělé a lázeňská pohodička. To Vás čeká v parku Boheminium na podzim 2017. Příjemné, pohodové a svižné skladby v podání oblíbené lázeňské kapely Bás Boys. Pobaví Vás směsice dřevního rokenrolu, blues a popu. Bohatý program obohatí vlastní skladby i převzaté písně, a spousta zábavy pro vaše ratolesti. Akce je v ceně běžného vstupného do parku Boheminium.

Zábava pro děti začíná v 11 hodin

První část vystoupení je určena dětem. Těšit se můžete na písničky o trpaslících, narozeninách nebo o citrónkách, kdy děti naučíme jednoduché posunky, co a jak se ukazuje, a v písničkách pak spolu s námi předvádějí, co dělají trpaslíci či citrónky. A spolu s nimi i rodiče.

Relax pro dospělé startuje od 12 hodin

V části pro dospělé pak hrajeme příjemné, pohodové svižné a převážně veselé autorské písničky pro všechny.

O kapele Bád Boys

Jsme čtveřice kamarádů, hrající příjemné, pohodové a svižné skladby. Výsledkem je originální směsice dřevního rokenrolu, blues, popu a kramářských písní. Stavíme na vlastním repertoáru, některé z textů jsou o událostech z Karlových Varů a zdejšího kraje. Skladba Narozeniny (o starostovi Knollovi), Lázeňský blues (o tom, co se kde v lázních kraje léčí), Na zemi ráj – Karlovarský kraj (naše neoficiální hymna Karlovarského kraje). A například skladba Nádražní blues je inspirovaná Chebem.

Hrajeme pravidelně v lázeňském domě Curie v Jáchymově a na dalších místech po městech v kraji. Pro hraní na akcích, na přání a pro cizince máme i sérii převzatých skladeb (z let 1927–1975), tedy skladby od Beatles, Joe Cockera, Erica Claptona či B. B. Kinga.

Složení kapely:

Josef Šorfa – kytara, zpěv | Boleslav Vald – harmonika, kytara, zpěv | Karel Soukup – kontrabas | Zdeněk Povolný – kajon

Comments are closed.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...