Regionální Den železnice v parku Boheminium

Oslavte regionální Den železnice 2017 v Karlovarském kraji také v parku Boheminium. Do Mariánských Lázní, kde proběhnou hlavní oslavy, se můžete z Karlových Varů svézt zvláštním vlakem taženým parní lokomotivou. K nám do parku pak historickými autobusy, které mají zastávky po celých Mariánských Lázních (jízdní řády ZDE).

A na co se u nás můžete těšit? Hlavní bod programu je vystoupení místního uměleckého souboru Marjánek. Zajímavá bude také prezentace výroby nového modelu hradu Loket, včetně otevřených dveří naší modelářské dílny. Každý může nahlédnout do naší výroby a rádi zodpovíme také všechny dotazy.

Kompletní program celé akce, včetně všech informací, jízdních řádů a cen, naleznete ZDE.

Program v parku Boheminium:

10:00 – 18:00 Den otevřených dveří modelářské dílny (prezentace a ukázky výroby za účasti našich modelářek, projektantů a celého týmu výroby).

11:30 Vystoupení uměleckého souboru Marjánek (bohatý program známého pěveckého a tanečního souboru z Mariánských Lázní v lidových krojích našeho kraje).

10:00 – 18:00 Opékání buřtů pro děti i dospělé (opět rozdáváme dárky! Máme připravené buřty na opékání, v krásném prostředí našeho „Kultiště“).

 

Comments are closed.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...