Ukázky výroby modelu katedrály sv. Bartoloměje

Chcete vidět, jak vzniká jeden z nejvyšších modelů na světě? Sledovat naše modeláře při práci, a ještě si odnést zajímavé informace a poznatky z průběhu celé výroby modelu i složitých příprav terénu?

Máte možnost. Během následujícího měsíce na venkovní části terasy, před dílnou bude postupně celý model vznikat pod rukami našich modelářů. Postupně projde náročným procesem malování, úpravou omítek, skládáním jednotlivých komponent do sebe, až po výrobu soch, reliéfů a dalších náročných prvků.

Během pracovního týdne můžete kdykoliv požádat o informace k výrobě nebo se jen kochat a pozorovat umělce při práci. O víkendech budeme v pravidelných intervalech dělat přednášky, případně zájemcům ukazovat zázemí dílny s ukázkami prací.

Nahlédněte nám pod pokličku. Pravidelně odchází návštěvníci z naší dílny plni dojmů a nadšení. Naplánujte si návštěvu parku Boheminium právě na tento měsíc a využijte této jedinečné příležitosti.

Součást běžného vstupného do areálu. Pro děti připraveny malé dárky.

KDY: od 18. května do 18. června 2017, KDE: v parku Boheminium

 

Comments are closed.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...