Velikonoce v parku Boheminium

Nejlepší oslava Velikonoc – v parku Boheminium!

Přijďte s námi oslavit svátky jara do parku Boheminium. Každý den se něco děje a nudit se nebudou děti ani dospělí. Od soboty do pondělí Vás budou bavit naše modelářky, oblíbená lázeňská kapela Bád Boys, můžete ochutnat různé speciality z našeho grilu a vyzkoušet si uplést pomlázku nebo obarvit velikonoční vajíčka.

Program na Velikonoce


Velikonoční sobota

Oslavu velikonočních svátků zahájíme již na Bílou sobotu! Společně se vrátíme ke starým tradicím, naučíte se plést tradiční pomlázku nebo barvit krásná vajíčka. Vše pod vedením profesionálů z naší modelářské dílny. K poslechu a tanci pro všechny generace zahraje kapela Bád Boys. Nebudou chybět ani dárečky pro děti a tradiční dětské dílničky.

Začínáme hned v 10 hodin a program končí až s naší zavírací dobou. Více informací a horké aktuality na našem Facebooku.

Velikonoční neděle

Celou neděli máme den otevřených dveří v naší modelářské dílně! Budeme prezentovat postup výroby modelů, materiály a všechny techniky, které používáme při realizaci miniatur. Již od dopoledne uvidíte také 2 nové modely, ještě před jejich slavnostním odhalením. Jedná se o opravdové lahůdky – již neexistující řetězový most v Lokti a „Ladův“ kostelík v Hrusicích. Po celý den budeme také nabízet speciality z našeho grilu.

Začínáme v 10 hodin a program končí až v 17 hod. Aktuální informace na našem Facebooku.

Velikonoční pondělí

Máme připravené pravé staročeské Velikonoce. Podíváte se jak se plete pomlázka nebo jak správně obarvit vajíčka. Již od dopoledne jsou také připravené kreativní dílny pro děti a spousta zábavy s oblíbenou kapelou Bád Boys. Druhý den budete mít také jedinečnou příležitost spatřit dva nové modely, ještě před jejich odhalením.

Začínáme již v 10 hodin a program bude ukončen až kolem 17 hodiny. Aktuální informace na našem Facebooku.

Comments are closed.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...