FAQ Park Boheminium

Q?

Musím tisknout elektronickou vstupenku po nákupu na internetu?

A.

Ne, nemusíte. Stačí ukázat elektronickou vstupenku na mobilním telefonu, při vstupu do areálu na pokladně.

Q?

Jsou k dispozici mapky parku nebo průvodce?

A.

Ke každé vstupence dostanete podrobnou mapku celého areálu. Průvodce je ve 4 jazycích – českém, anglickém, ruském a německém. Další možností je stáhnout si mapku parku u nás na webových stránkách. Uspokojíme všechny turisty. K dispozici jsou i další tiskoviny a suvenýry.

Q?

Je k dispozici průvodce?

A.

Není. U každého modelu je ale podrobný popis v českém, anglickém, německém a ruském jazyce. Podle našich zkušeností a praxe není průvodce potřeba. V případě zájmu můžeme zajistit na telefonním čísle 720 029 009.

Q?

Jak dlouho trvá procházková trasa parku?

A.

Prohlídková trasa je dlouhá přibližně 2-3 km, záleží na vámi zvoleném okruhu. Standardní doba prohlídky je 2 hodiny, ale jsou návštěvníci, kteří si pozorně pročítají informační tabule u modelů a studují detaily památek, a tyto návštěvníci mohou strávit v parku i celé odpoledne. V krásném počasí lze také příjemně posedět na některém odpočinkovém místě, pak je doba návštěvy také delší.

Q?

Musí se větší skupina předem objednávat nebo rezervovat prohlídku?

A.

V případě návštěvy ve všední den mimo svátek není potřeba objednávky předem. V ideálním případě můžete poslat e-mail na info@boheminium.cz s informací o návštěvě větší skupiny. Rádi zodpovíme vaše dotazy ohledně návštěvy také na telefonním čísle 720 029 009.

Q?

Mohou do parku psí mazlíčci?

A.

Ano, pejsci jsou vítáni. Ale pouze na vodítku.

Q?

Jak daleko je park z centra města?

A.

Park je v ideální pěší vzdálenosti. Cesta z kolonády může trvat maximálně 30 minut, okolní krajinou, kterou lemují staré lázeňské budovy a lesopark. Cestu si můžete zpříjemnit projížďkou historickou lanovou dráhou. Procházku vřele doporučujeme!

Q?

Je park přizpůsoben pro kočárky nebo vozíčkáře?

A.

Park je plně přizpůsoben kočárkům i vozíčkářům. Po celém areálu jsou široké cesty a díky kočárku nebo vozíčku nebudete ochuzeni o prohlídku žádného modelu – dostanete se všude…

Q?

Lze na pokladně platit platební kartou?

A.

Ano. Na pokladně můžete zaplatit platební kartou přes náš terminál.

Q?

Jak zaplatí vstupné větší skupina?

A.

Skupiny mají 20% slevu. Doporučujeme platit na místě v hotovosti. Školám, školkám nebo firmám vycházíme vstříc a mnohdy mají dospělí nebo průvodci vstup zdarma.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...