Revelton Studios Mariánské Lázně je apartmánový hotel s bezkontaktním odbavením, přátelskou online recepcí a jedinečným designem interiéru v hudebním stylu, kde je vše promyšleno do nejmenšího detailu.

Každý apartmán má kuchyň s kompletním sortimentem kuchyňského náčiní a spotřebičů, jídelní a obývací část s TV, vlastní koupelnu se sprchou, fénem a pračkou. Aparthotel nabízí posilovnu a služby vhodné pro rodiny, včetně interaktivního hudebního muzea a dětské herny.

Filozofii aparthotelu, spočívající v technologických řešeních v kombinaci s útulnou atmosférou jako doma, vysoce oceňují cestovatelé z celého světa, z nichž mnozí se často stávají pravidelnými hosty aparthotelu.

Webové stránky, kde najdete bohatou fotogalerii, ceníky a další informace ZDE.


Revelton Studios Marianske Lazne is an apart-hotel with contactless check-in, friendly online reception and unique interior design with care for all the little details.

All apartments have a kitchen with a complete set of cooking equipment and technics, dining and seating areas have a TV, and a private bathroom with a shower, a hairdryer, and a washing machine. The apart-hotel offers a gym and family-friendly services: an interactive musical museum and free access to the children’s playroom.

The apart-hotel philosophy of high-tech solutions accompanied by the best hotel services is highly esteemed in excellent reviews from travellers and the growing number of loyal guests every day.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...