Navštívili jsme s vnukem váš park v sobotu 15. února. Již v recepci jsme se potkali s moc milou paní pokladní, poradila nám, co všechno uvidíme, kde co v parku je. Byla super. Vloni na jaře jsme také společně s jedenáctiletým vnukem navštívili Brusel a nemohli jsme minout Mini Evropu. Památky z mnoha evropských měst jsou překrásné, naši zemi tam reprezentuje nevýrazná maketa Staroměstské radnice v Praze. Tady u vás je opravdu Česká republika ve své neopakovatelnosti nádherná, památky jsou perfektně vypracované, navíc zasazené promyšleně do přírody. Zkrátka je škoda, že "někdo" nenašel pro naši reprezentaci v Bruselu toho, koho máte jako autora maket vy v Boheminiu. Nebo se možná šetřilo na špatném místě :-(. Přeji, aby vám spolupráce s takovým autorem vydržela.
Jo a v tom dřevěném bufíku mají super hranolky, jsou skoro jako ty "Merkelové" v Bruselu. Děkujeme za nevšední zážitek, budeme doporučovat k návštěvě.

Alena Pancerová, Zástupce ředitele redakcí VLM

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...